Gépjárművezető rövid nemzetközi viszonylatra Ócsa

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége
GÉPJÁRMŰVEZETŐ KOLLÉGÁNKAT
keresünk ócsai telephelyünkre
rövid nemzetközi viszonylatra.

Pályakezdők jelentkezését és várjuk!

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Több, mint 20 ezer négyzetméteren, felszíni modern gombaházakban, heti 120-130 tonna gombát termesztünk. Cégünk évi több, mint 6 millió kg friss gombát szállít a hazai és nemzetközi boltok polcaira.

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

Milyen feladatok várnak Rád? Feladatod lesz:

  • Ócsai telephelyünkről saját termékünk kiszállítási feladatainak ellátása, a hosszútávú szerződéseink miatt fix kiszállítási helyekre, előre tervezhetően!
  • Egynap alatt is teljesíthető nemzetközi fuvarok:
    • Ausztria: Villach, Bécs
    • Szlovénia: Ljublana
    • Románia: Kolozsvár
    • Szlovákia: Pozsony
  • Saját telephelyi felrakó és fix lerakók logisztikai központokban
  • Esetenként a vállalat telephelyei közötti fuvarozás (Áporka-Ócsa)
  • Árumozgatás elektromos békával

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Érvényes vezetői engedéllyel „C E” kategóriára
  • GKI, digitális sofőrkártyával
  • PÁV III.
  • büntetlen előélet
  • Pályakezdők jelentkezését és várjuk!

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú alkalmazotti jogviszony
  • A rövid nemzetközi fuvarok telephelyről indulnak és telephelyre érkeznek, ezért az otthoni pihenő biztosított hétköznapra és a hétvégére is
  • Korszerű, folyamatosan megújuló és karbantartott gépkocsipark
  • Előre tervezhető beosztás
  • Útiköltség támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Vidékiek számára ingyenes szálláslehetőséget biztosítunk.

Előnyt jelent:

  • Ócsa közeli lakhely
  • 2 év vezetési tapasztalat
  • Élelmiszerszállításban szerzett tapasztalat
  • Gépkezelői jogosítvány targoncához

Munkvégzés helye:

Ócsa

A lenti űrlapon keresztül vagy önéletrajzát a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk a munkakör nevének megjelölésével.

Bővebb információ:

+36 30 526 3080

gjvez rovid

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
    Tel.: +36 24 522 600
    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″
    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása