Kereskedelmi menedzser

A Bio-Fungi Kft. bővülő gombakereskedelmi csapatába
KERESKEDELMI MENEDZSER
munkatársat keres ócsai telephelyére.

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely csaknem 400 főt foglalkoztat. Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjainkon, évente több mint 6 millió kg gombát termelünk, csomagolunk és értékesítünk hazai és európai multinacionális élelmiszerláncok részére, Európa 18 országában.

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

Milyen feladatok várnak Rád? Feladatod lesz:

  • Részt veszel az éves, havi, heti értékesítési tervek elkészítésében
  • Kapcsolatot tartasz hazai és export ügyfelekkel, multinacionális áruházláncokkal
  • új vevők felkutatása, együttműködések fokozása
  • Részvétel a vállalat marketing feladatainak megtervezésében, megvalósításában
  • Részvétel árkalkulációk elkészítésében, vevői tárgyalásokon
  • Folyamatos kapcsolattartás, információ nyújtás a vállalat termelési, csomagolási és logisztikai munkatársaival
  • Értékesítési adatok összesítése, elemzése, időszakos vevői értékelések elkészítése
  • Részvétel csomagolás és termék fejlesztésben
  • Beszerzési folyamatok támogatása (gomba, csomagolóanyag, csomagológép)
  • Hazai és export vevők látogatása, piacfelmérés
  • Részvétel szakmai tanulmányutakon, kiállításokon
  • Részvétel kereskedelmi folyamatok fejlesztésében, innovatív megoldások megkeresésében, bevezetésében

Téged keresünk, ha:

  • Minimum érettségivel, középfokú végzettséggel rendelkezel, de felsőfokú mezőgazdasági, kereskedelmi végzettség előny.
  • 1-5 év szakmai gyakorlattal (de fiatalok és pályakezdők jelentkezését is várjuk).
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel.
  • Angol nyelvet tárgyalási szinten ismered.
  • Érdekel a mezőgazdaság és az élelmiszeripar.
  • Szereted a pörgést és változatosságot.
  • Kreatív vagy.
  • Nem probléma számodra a beosztás szerinti hétvégi munkavégzés.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

Előnyt jelent, ha:

  • Van szakirányú végzettséged.
  • Van FMCG termék értékesítésében szerzett tapasztalatod.
  • Beszélsz németül.

Amit nyújtani tudunk:

  • Tagja lehetsz egy összeszokott csapatnak, ahol szakmailag sokat tanulhatsz.
  • Alapbéren felül a teljesítményt díjazzuk.
  • Gombaipari szakmai ismeretek megszerzése, tanulmányutakon való részvétel.
  • Munkafeladat ellátásához szükség esetén gépkocsit biztosítunk.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.
  • Stabil háttér.
  • Dolgozói kedvezményes gomba.
  • Saját gépjárművel való munkába járás esetén 15 Ft/km költségtérítés.

Munkvégzés helye:

Ócsa

A lenti űrlapon keresztül vagy önéletrajzát a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk a munkakör és bérigény megjelölésével.

Bővebb információ:

+36 70 526 3080

kereskedelmi manager

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
    Tel.: +36 24 522 600
    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″
    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása