Gombatermesztési előkészítő csapatvezető

A Bio-Fungi Kft. ócsai, gombatermesztő farmjára, mezőgazdasági folyamatok támogatására

kollégánkat keressük!

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Kik vagyunk?

Mintegy 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.

Modern, számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmunkra keresünk leendő munkatársat.

Ismerj meg minket jobban:

Amire számíthatsz, ha minket választasz:

  • Stabil vállalati háttér
  • 1 műszakos munkarend
  • Előre tervezhető beosztás
  • Útiköltség támogatás vagy céges busz, és/vagy szálláslehetőség
  • Versenyképes bércsomag (alapbér, jelenléti és teljesítmény bónusz, cafetéria)
  • Kedvezményes gombavásárlási lehetőség

Mit fogsz csinálni? A következő feladatok irányításában számítunk Rád:

  • Megadott telepítésiterv alapján csiperke komposzt termesztőházba történő betárolása (gépesített folyamat)
  • A termesztési ciklus végén a csiperke termesztőházakból a letermett komposzt kitárolásának (gépesített folyamat), elszállításának megszervezése, majd a helyiségek telepítésre való felkészítése.
  • A takaróföld telepítésre való előkészítésének (borogatás, forgatás) megszervezése.
  • Technológusok iránymutatása alapján a takaróföld előkészítésének megszervezése (nedvesítése, forgatása).
  • Heti, havi leltárok felvétele.

Egyéb feladatok:

  • A betároló brigádban dolgozó betanított munkavállalók beosztásának elkészítése és a jelenléti ívek ellenőrzése.
  • Takaróföld rendelés, raktárkészlet nyomon követése.
  • A technológiához szükséges vegyszerek beszerzése, nyilvántartása.
  • Meghibásodások (telepítéshez, takaróföld előkészítéshez használt épületek, gépek) azonnali jelentése a karbantartók felé. Az elvégzett javítások ellenőrzése.
  • Részvétel a munkaszervezés fejlesztésében.
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal.

Számítunk Rád, ha rendelkezel:

  • Legalább középfokú végzettséggel
  • Műszaki berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalattal
  • Felhasználói szintű PC ismeretekkel (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Továbbá fontos a:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés, döntésképesség
  • Terhelhetőség
  • Hajlandóság külföldi, 3. országbeli munkavállalókkal való együttműködésre

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Mezőgazdasági munkatapasztalat
  • Munkafolyamatok/munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvismeret

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Bio-Fungi telephely

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.

    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″

    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása