Mezőgazdasági csoport (brigád) vezető Ócsa

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége
MEZŐGAZDASÁGI CSOPORT/BRIGÁDVEZETŐ KOLLÉGÁT
keres ócsai telephelyére.

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Cégünk mintegy 30 éve működő, közel 400 főt foglalkoztató magyar családi vállalkozás. Modern, számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmunkra keresünk leendő munkatársat.

Ismerj meg minket jobban: https://youtu.be/-FuEWb0s0_4

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Megadott telepítési terv alapján csiperke komposzt termesztőházba történő betárolása (gépesített folyamat)
  • A termesztési ciklus végén a csiperke termesztőházakból a letermett komposzt kitárolásának (gépesített folyamat), elszállításának megszervezése, majd a helyiségek telepítésre való felkészítése
  • A takaróföld telepítésre való előkészítésének (borogatás, forgatás) megszervezése
  • Technológusok iránymutatása alapján a takaróföld előkészítésének megszervezése (nedvesítése, forgatása)
  • Letermett gombakomposzt eladásra történő előkészítésének, kezelésének, megszervezése
  • Heti, havi leltárok felvétele

Egyéb feladatok:

  • A betároló brigádban dolgozó betanított munkavállalók beosztásának elkészítése és a jelenléti ívek ellenőrzése
  • Takaróföld rendelés, raktárkészlet nyomon követése
  • A technológiához szükséges vegyszerek beszerzése, nyilvántartása
  • Meghibásodások (telepítéshez, takaróföld előkészítéshez, letermett komposzt kezeléséhez használt épületek, gépek) azonnali jelentése a karbantartók felé. Az elvégzett javítások ellenőrzése
  • Részvétel a munkaszervezés fejlesztésében
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal

Téged keresünk, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Legalább középfokú végzettséggel
  • Műszaki berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalattal
  • Felhasználói szintű PC ismeretekkel (Excel, Word)
  • “B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés, döntésképesség
  • Terhelhetőség
  • Hajlandóság külföldi, 3. országbeli munkavállalókkal való együttműködésre

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Mezőgazdasági munkatapasztalat
  • Munkafolyamatok/munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvismeret

Amire számíthatsz, ha minket választasz:

  • Stabil vállalati háttér
  • 1 műszakos munkarend
  • Előre tervezhető beosztás
  • Útiköltség támogatás vagy céges busz és/vagy szálláslehetőség
  • Versenyképes bércsomag (alapbér, jelenléti és teljesítmény bónusz, cafetéria)
  • Kedvezményes gombavásárlási lehetőség

Munkavégzés helye:

Ócsa, Külterlet 0175/9 Hrsz. Bio_Fungi Kft. Telephelye

A lenti űrlapon keresztül vagy a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció megnevezésével.

mezpgazdasagi csoport-brigadvezeto

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
    Tel.: +36 24 522 600
    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″

    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása