Mezőgazdasági gépkezelő, traktoros Ócsa

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége
MEZŐGAZDASÁGI GÉPKEZELŐ / TRAKTOROS
 kollégát keres ócsai telephelyére.

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Kik vagyunk?

30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat. Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjaink, a komposztot világgyártók oltóanyagával előállító, zárt hőkezelőink, valamint az ellenőrzést végző kémiai-analitikai laboratóriumunk garantálja partnereink megelégedettségét a világ 10 országában.

Ismerj meg minket jobban: https://www.youtube.com/watch?v=Y288XCUFxRA

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Mezőgazdasági gépek kezelése: anyagmozgató és egyéb traktoros feladatok megvalósítása.
  • Traktorok, mezőgazdasági vontatók és rakodó gépek kezelése.
  • A mezőgazdasági gépek napi működéshez szükséges állapot megőrző feladatok elvégzése.

Téged keresünk, ha rendelkezel a következőkkel:

  • T” vagy „C” kategóriás vezetői engedély.
  • pontos, precíz munkavégzés, önálló munkavégzésre való képesség.
  • kiváló problémamegoldó képesség, megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági berendezések kezelésében, üzemeltetésében szerzett gyakorlat.

Amire kínálunk:

  • Éves egyenletes terhelés, 12 havi aktív munkavégzés csúcs időszakok nélkül
  • Gombaipari tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiszámítható munkaidő
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Ócsa, Külterület 0715/9 Hrsz.

a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció megnevezésével.