Munkaügyi, bér- és TB munkatárs

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége
MUNKAÜGYI, BÉR- és TB MUNKATÁRSAT
keres áporkai telephelyére.

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

Milyen feladatok várnak Rád? Feladatod lesz:

  • Bérszámfejtési, munkaügyi és TB feladatok támogatása a csapat tagjaként:
    • részvétel adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítésében;
    • részvétel havi riportok, főkönyvi feladások, rendszeres és eseti elemzések elkészítésében;
    • részvétel alkalmi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben;
    • munkaügyhöz, bérszámfejtéshez, társadalombiztosítási ellátásokhoz és elszámolásokhoz kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése, ellenőrzése, aktualizálása.
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos feladatok elvégzése.
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, munkatársakkal.

Téged keresünk, ha:

  • szeretsz dinamikus csapatban dolgozni és új ismereteket gyakorlatokat megszerezni,
  • szakirányú végzettséged és legalább 3 év tapasztalatod van,
  • naprakész ismeretekkel rendelkezel és a gyakorlatban és képes vagy alkalmazni a törvényi előírásokat és jogszabályokat,
  • bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalatod is van,
  • nem riadsz vissza a papírmunkától,
  • szereted a kihívásokat,
  • pontos vagy és precíz,
  • bírod a pörgést, de a monoton munka se okoz nehézséget,
  • proaktívnak tartod magad, önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni,
  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel.

Amit nyújtani tudunk:

  • egy támogató, egymást mindenben segítő csapatnak leszel a tagja!
  • saját gépjárművel való munkába járás esetén 15 Ft/km költségtérítése.
  • cafeteria.
  • hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk.
  • dolgozói kedvezmény gomba vásárlásra

Munkvégzés helye:

Áporka

A lenti űrlapon keresztül vagy önéletrajzát a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk a munkakör nevének megjelölésével.

Bővebb információ:

+36 70 331 2700

munkaugyes Aporka

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
    Tel.: +36 24 522 600
    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″
    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása