Nyári időszakos diákmunka – Bugyi

A Bio-Fungi Kft.

Nyári időszakos diákokat

keres!

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Kik vagyunk?

Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.

Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjaink, a komposztot világgyártók oltóanyagával előállító, zárt hőkezelőink, valamint az ellenőrzést végző kémiai-analitikai laboratóriumunk garantálja partnereink megelégedettségét a világ 10 országában.

A komposztgyártás alapanyagának, a szalma begyűjtési projekthez keresünk a nyári időszakra diák munkavállalókat.

Ismerj meg minket jobban:

Főbb feladatok, munkák:

  • A nyári szalmabegyűjtési feladatokban aktív részvétel
  • Beérkező szalmaszállítmányok beérkeztetése
  • Mérlegjegyek kiadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18 életév betöltése
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

Összeszokott, fiatalos csapat tagjaként a nyári szünetben még jó pénzt is kereshetsz

Jelentkezés: Önéletrajzot a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk, további felvilágosítás: 06 70/515-8591