Projekt asszisztens – Áporka

Projekt asszisztens

Kik vagyunk?

“A jövő élelmiszerét termesztjük!”
Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.
Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjaink, a komposztot világgyártók oltóanyagával előállító, zárt hőkezelőink, valamint az ellenőrzést végző kémiai-analitikai laboratóriumunk garantálja partnereink megelégedettségét a világ 10 országában.

Legyél te is ennek a részese, csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

A következő feladatokban számítunk Önre:

  • Társaságunk által tervezett műszaki fejlesztések, beruházások megvalósításában, és lebonyolításában való aktív részvétel,
  • Kivitelezők pályáztatása, és kiválasztásában való részvétel, előtárgyalások lefolytatása,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás az építési engedélyek, használatbavételi engedélyek ügyintézésben,
  • A kivitelezési ütemterv készítése, és azok betartásának ellenőrzése,
  • Kivitelezési folyamatok előkészítése, műszaki dokumentációk összeállítása és naprakészen tartása, műszaki adminisztráció ellátása,
  • Terepen a kivitelezők munkájának ellenőrzése,
  • A társaság műszaki csoportjával való aktív együttműködés a beruházások, kivitelezések határidőre történő befejezése érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, építész, elektromos szakterületen),
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet támogató számítógépes programok (E-napló, Excel, Word, ArchiCad, AutoCAD) ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Jó munkabíró és problémamegoldó képesség, rugalmas, megbízható, csapatban együttműködő és terhelhető személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • 3 – 5 év munkatapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú, biztos jövő
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdés
  • Céges laptop, telefon

Munkavégzés helye:

Áporka

Az  önéletrajzát a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk a munkakör nevének megjelölésével.

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
    Tel.: +36 24 522 600
    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″

    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása