Raktári munkatárs – Ócsa

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége

Raktári munkatársat

keres ócsai telephelyére

Kik vagyunk?

Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely csaknem 400 főt foglalkoztat. Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjainkon, évente több mint 6 millió kg gombát termelünk, csomagolunk és értékesítünk hazai és európai multinacionális élelmiszerláncok részére, Európa 18 országában.

Ismerj meg minket jobban:

Mit fogsz csinálni? A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Napi megrendelés szerinti friss gomba csomagolás raktári feladatainak elvégzése (rakatképzés, pántolás, hűtő tárolóban történő elhelyezés;
  • Áruátvétel, árukiadás,
  • Napi frisstermékleltár,
  • Címkézés;
  • Az áru műanyag rekeszbe, kartonba helyezése;
  • Munkakezdés előtti, utáni dolgozói járat vezetése (Dabas-Ócsa útvonalon)

Téged keresünk:

  • Ha rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Min. középfokú végzettséggel,
  • Jó kézügyességgel,
  • Minőségi munkavégzéssel,
  • Terhelhető vagy

Előnyt jelent:

  • Csomagolási tapasztalat
  • Dabas környéki lakhely

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes alapbér + Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
  • Munkaruha biztosítása a csomagolóüzemben 12-14°C-nak megfelelően.
  • Ingyenes céges járatok (Budapest, Monor, Monorierdő, Péteri, Gyál, Üllő, Ócsa, Alsópakony, Kiskunlacháza, Áporka, Bugyi)
  • Tagja lehetsz egy összeszokott csapatnak, ahol szakmailag sokat tanulhatsz
  • Dolgozói kedvezményes gomba
  • Saját gépjárművel való munkába járás esetén 30 Ft/km költségtérítés.

Önéletrajzodat a karrier@biofungi.hu  e-mail címre várjuk a munkakör megjelölésesével.

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület, Hrsz: 0175/9. Bio-Fungi Kft. telephelye

Bővebb információ: (+36) 70 526 3080