Szezonális mezőgazdasági munka

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége
nyári szezonmunkára
keres munkavállalókat
rendsodrási, valamint bálázási feladatokra
határozott időtartamra 2022. június 15. és augusztus 30. között.

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

Milyen feladatok várnak Rád? Feladatod lesz:

  • rendsodrás a bálázó gépek előtt.
  • nagyméretű (2400 x 1200 x 900 mm-es) bálák készítése bálázó gépekkel.

Téged keresünk, ha rendelkezel a következőkkel:

  • traktoros vizsga,
  • jó műszaki érzék, kisebb hibaelhárítások (pl. madzag újrafűzés, kötőfej csere),
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • fegyelmezett, megbízható személyiség.

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági területen, modern, légkondicionált, gépekkel szerzett munkatapasztalat,
  • bálázó gépekkel kapcsolatos képzés, vizsga.

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • szállás és napi egyszeri étkezés.

Munkavégzés helye:

  • Kartal és környéke
  • Jászság
  • Kalocsa és környéke
  • Velencei tó és környéke

A lenti űrlapon keresztül vagy a 70/437-8996 telefonszámon, egy rövid bemutatkozó levéllel.

Bővebb információ:

+36 70 437 8996

szezonalis rendsodro

    Kontakt info

    Komposztgyártás és kereskedelem
    2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
    Tel.: +36 24 522 600
    GPS: N47° 12′ 54.08″, E19° 1′ 11.67″
    Gombatermesztés és kereskedelem
    2364 Ócsa, 0175/9.
    Tel.: +36 30 756 84 60
    GPS: N47° 19′ 29.50″, E19° 18′ 23.08″

    karrier@biofungi.hu

    Bio-Fungi dolgozó ajánlotta?

    Önéletrajz csatolása