Takarító – Ócsa

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége

Takarító munkatársat

keres ócsai telephelyre

Mi lesz a feladatot:

  • az ócsai telephely élelmiszerbiztonsági előírásoknak megfelelő gépi és kézi takarítása
  • Irodatakarítás
  • Közösségi helyiségek, öltöző, mosdó, étkező, konyha takarítása
  • irodák, szociális épületek előtti kültéri tisztán tartása
  • munkaruhák mosása
  • időszakosan ablaktisztítás

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Minőségi munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság hétvégi munkavégzésre (beosztás szerint)

Előny:

  • Saját gépjármű
  • Takarítói tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Alapbér + Bónusz
  • Egyműszakos munkarend (6:00-15:00 vagy 7:00-16:00)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kedvezményes gombavásárlási lehetőség
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,  stabil háttér
  • Céges busz (Budapestről, Gyálról, Ócsáról, Alsópakonyról)

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület, Hrsz: 0175/9.

Önéletrajzokat a karrier@biofungi.hu email címre várjuk.